Środek czyszczący do pralki Super Clean Electrolux 2 saszetki
Cena regularna:
towar niedostępny
Odtłuszczacz Electrolux Super Clean w formie saszetek zapewnia kompleksową ochronę pralki. Częste pranie w niskich temperaturach oraz używanie płynnych detergentów prowadzi do tworzenia się pleśni i brudu we wnętrzu pralki. Nagromadzone nieczystości nie tylko wydzielają nieprzyjemny zapach, ale również pogarszają pracę urządzenia, a nawet mogą je uszkodzić.
- intensywny odtłuszczacz do pralek Super Clean usuwa zanieczyszczenia gromadzące się na uszczelce drzwi, w wężach i bębnie pralki
- niweluje nieprzyjemne zapachy i zmniejsza możliwość pojawienia się na ubraniach plam i zacieków
- regularne stosowane środka usuwa tłuszcz i osady powodujące nieprzyjemny zapach ze wszystkich zakamarków wnętrza pralki oraz z rur i szczelek. Dzięki usunięciu zanieczyszczeń metalowe i plastikowe części będą lśniły czystością, a elementy gumowe zachowają elastyczność.
- zestaw 2 saszetek wystarcza na 12 miesięcy użytkowania


- wyjmij jedną saszetkę z opakowania. 1 saszetka zawiera przygotowaną przed producenta dawkę potrzebną do przeprowadzenia 1 cyklu czyszczenia
- upewnij się, że pralka jest pusta. Wsyp całą zawartość saszetki do bębna
- uruchom pranie w 60 stopniach bez prania wstępnego. Poczekaj aż program się skończy
- po zakończeniu programu w razie potrzeby uruchomić 1-2 programy płukania w zimnej wodzie
Szczegóły
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
