Pochłaniacz wigloci z wkładem HUMISTOP
Pochłaniacz wilgoci HumiStop doskonale radzi sobie z nadmiarem wilgoci w pomieszczeniach. Samodzielnie kontroluje i reguluje optymalny poziom wilgoci, dzięki czemu nie musisz obawiać się o przesuszenie powietrza. Zapobiega skraplaniu się wody, powstawaniu pleśni, korozji, a także eliminuje zapach stęchlizny. Ale to nie wszystko. Pochłania też z otoczenia rozmaite zanieczyszczenia, takie jak kurz, tłuszcz kuchenny czy dym nikotynowy. Pochłaniacz wilgoci HumiStop skutecznie działa na powierzchni do 18 m 2 przez około 3 miesiące. Czas ten uzależniony jest od poziomu wilgotności w pomieszczeniu i częstotliwości jej występowania. HumiStop to proste urządzenie, pracujące bez użycia prądu, którego działanie można odczuć już po kilku dniach stosowania. Warto dodać, że pochłaniacz HumiStop nie wydziela zapachów i szkodliwych substancji, dlatego bez obaw można go stosować w miejscach, w których przebywają ludzie i zwierzęta. Pochłaniacz wilgoci to niezastąpione urządzenie, sprawdzające się w domu, garażu, piwnicy, łodzi, kamperze – słowem wszędzie tam, gdzie występuje nadmiar wilgoci.
Zalety stosowania pochłaniacza wilgoci HumiStop:
- działa bez użycia prądu
- rozwiązuje problem nadmiernej wilgoci, redukuje zapach stęchlizny i wilgoci
- nie wydziela zapachów ani szkodliwych substancji
- zabezpiecza przed rozwojem grzybów, pleśni, przykrych zapachów, korozji części elektrycznych
- pochłania dym nikotynowy tłuszcze kuchenne, brud i kurz
- efekty stosowania już po kilku dniach
- zajmuje mało miejsca i jest łatwy w użyciu
- wymienne wkłady
ZASTOSOWANIE
- kuchnia
- łazienka
- piwnica
- garaż
- sypialnia
- kampery, przyczepy kempingowe, łodzie
- wszelkie inne miejsca zagrożone wilgocią
Jak działa pochłaniacz wilgoci HumiStop ?
HumiStop to niewymagające zasilania prądu urządzenie pochłaniające nadmiar wilgoci z otoczenia. Absorbując wilgoć zamienia zebraną wodę zgromadzoną w pojemniku w roztwór soli.
Konstrukcja pochłaniacza HumiStop
Specjalnie wyprofilowana, okrągła konstrukcja pochłaniacza, a w nim charakterystyczny kształt przestrzennych, łagodnych wycięć (otworów) schodzących się ku górze, powodują bez żadnych ograniczeń dużo szybsze i bardziej efektywne pochłanianie wilgotnego powietrza (wirująca i dynamiczna penetracja powietrza 360°do urządzenia – efekt tzw. zasysania powietrza z otoczenia).
Jak rozpoznać, że mam problem z nadmiarem wilgoci ?
Pierwszą oznaką nadmiaru wilgoci jest skraplanie się na ścianach i oknach. W pomieszczeniach z nadmierną wilgocią mogą pojawiać się również plamy na ścianach, a w konsekwencji także grzyb i pleśń.
Jak są przyczyny nadmiaru wilgoci w pomieszczeniach ?
Najczęstszymi przyczynami nadmiaru wilgoci są przede wszystkim: niewystarczająca wentylacja w pomieszczeniach, pranie, gotowanie, zmywanie, kąpiel, aktywność fizyczna.